Korzystasz ze środowiska testowego Allegro. Tym samym akceptujesz zasady, które na nim obowiązują. Nie podawaj prawdziwych danych osobowych w formularzach.

Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
Najmodniejsze dekoracje na andrzejkowe przyjęcie

Najmodniejsze dekoracje na andrzejkowe przyjęcie

Magiczny wieczór wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego przygotowując dziecięcą imprezę andrzejkową, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wystrój wnętrza. Podpowiadamy, jakie motywy są w tym roku najmodniejsze i jakie dekoracje wybrać, aby zachwycić małych gości niepowtarzalnym, czarodziejskim klimatem.

Blanka Jarębska
Blanka Jarębska  05-11-2018

Czas czytania: 5 min

Nawet najprostsze zabawy w przepowiadanie przyszłości w odpowiednim otoczeniu nabierają niezwykłego charakteru. Wnętrze ozdobione w interesujący sposób już od wejścia wprowadza gości w temat i atmosferę spotkania. Warunkiem osiągnięcia spójnego i spektakularnego efektu jest wybranie, jeszcze przed zakupem dekoracji, motywu przewodniego przyjęcia. Może to być wzór lub kolor, ulubiona bajka małych uczestników albo niepowtarzalny, oryginalny temat. W przypadku imprezy andrzejkowej warto, by był on chociaż w niewielki sposób związany z magią lub przewidywaniem przyszłości. Bez względu na to, co wybierzemy, przygotowując przyjęcie, powinniśmy poznać najmodniejsze obecnie akcesoria i dekoracje. Oto kilka propozycji.

1. Balony z helem

Bez balonów nie może się obyć żadna, zwłaszcza dziecięca impreza. Jednak te mozolnie przywiązywane do sznurków podwieszanych pod sufitem powoli odchodzą w zapomnienie. W tym roku każdy może mieć profesjonalną dekorację balonową stworzoną całkowicie samodzielne. Wystarczy wyposażyć się w jednorazową butlę z helem. Najmniejsze, o pojemności 0,25 m3, pozwalają na napompowanie około 30 balonów. Na Allegro znajdziemy również pojemniki do napełnienia 50, 100, a nawet 150 balonów. Butle są całkowicie bezpieczne i proste w obsłudze. Nawet laik poradzi sobie ze stworzeniem nowoczesnej i zachwycającej dekoracji. Zdecydowanie najmodniejsze są balony transparentne, wypełnione kolorowym konfetti lub z mniejszym, kolorowym balonikiem wewnątrz.

2. Piniata

Rozbijanie kolorowej figurki z umieszczonymi wewnątrz drobnymi słodyczami, błyszczącym konfetti i karteczkami z wróżbami zaangażuje wszystkich uczestników andrzejkowej zabawy. Piniatę z łatwością dopasujemy do wybranego motywu imprezy. Dostępne są odwzorowania popularnych obecnie filmowych bohaterów, m.in. emotki, kucyki z „My Little Pony”, auta czy bałwanek Olaf, ale także rozmaite wzory i kształty, takie jak cukierek, piłka, a nawet bomba. Piniatę możemy kupić osobno lub w zestawie z kijkiem do jej rozbijania i ozdobną opaską na oczy, którą dzieci mogą zakładać, aby utrudnić sobie zabawę. Dodatkowo musimy zebrać drobiazgi, które włożymy do środka, a także wybrać odpowiednie miejsce do zawieszenia pakunku, aby zabawa była dla wszystkich bezpieczna.

3. Dekoracje z motywem „Gwiezdnych wojen”

Premiera nowej części sagi zbliża się wielkimi krokami, dlatego temat jest jak najbardziej na czasie, co z pewnością ucieszy wszystkich jej fanów. Niezwykły efekt dekoracyjny osiągniemy, umieszczając we wnętrzu balony z serii Airwalkers. Świetnie sprawdzą się również ustawione w widocznych miejscach figurki np. BB8 od Hasbro czy robiąca duże wrażenie, 48-centymetrowa błyszcząca postać złotego C3PO. Fantastyczny klimat wprowadzą również miecze świetlne. Możemy położyć je na stole, zawiesić na ścianie czy podwiesić na żyłkach nad głowami bawiących się dzieci. W takiej scenerii każdy będzie chciał poznać swoją przyszłość i sprawdzić, po której stronie mocy powinien stanąć.

4. Świecące farby

Hitem letnich festiwali były neonowe farby świecące w ultrafioletowym świetle. Ich niesłabnąca popularność sprawia, że są murowanym hitem nadchodzącego karnawału i idealnie sprawdzą się również podczas andrzejek. Farby neon UVdostępne są w dziewięciu wyrazistych kolorach. Każdy zamknięty jest w poręcznej tubce z wygodnym w użyciu aplikatorem w formie gąbeczki. Mogą być używane do malowania twarzy i całego ciała. Dzieciakom na pewno spodoba się taka zabawa i możliwość podziwiania świecących efektów podczas tanecznych szaleństw. Podobnym produktem jest proszek Holi UV. Tradycyjnie używany w kulturze hinduskiej, zadomowił się już na kolorowych festiwalach, teledyskach i sesjach fotograficznych. Jego rozsypywanie na andrzejkowym przyjęciu wprowadzi element magii, tajemniczości i będzie fantastyczną, radosną aktywnością.

Wybierając akcesoria i ozdoby, postarajmy się dostosować je do tematu przewodniego przyjęcia, a także zainteresowań i wieku uczestników. Pamiętajmy również, aby nie przedobrzyć z dekoracjami. Mają one stanowić klimatyczne tło do zabawy, a nie przytłaczać nadmiarem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro