Korzystasz ze środowiska testowego Allegro. Tym samym akceptujesz zasady, które na nim obowiązują. Nie podawaj prawdziwych danych osobowych w formularzach.
  1. balkon marzeń

    Balkon marzeń

  1. balkon marzeń

    Balkon marzeń

Girlanda z lampek solarnych

Balkon jak z Instagrama

  1. meble i rośliny balkonowe

Balkon to Twój ogród, twój kawałek raju! Nie zbieraj na nim starych gratów, nie trzymaj roweru, nie wieszaj sznurków z praniem. Szkoda marnować to wspaniałe miejsce!

Nie musisz mieć wielkich umiejętności ogrodniczych, aby urządzić ogród na balkonie. Zachęcamy cię do wybierania roślin, których uprawa jest bardzo prosta, a same rośliny cieszą oko do później jesieni. Rośliny takie jak pelargonia czy petunia nie wymagają wiele pielęgnacji, a są bardzo efektowne. Na balkonie możesz również urządzić swój ogródek z ziołami i warzywami. Jedyne, w co warto w takim wypadku zainwestować, to dość głebokie skrzynki. Mnóstwo inspiracji znajdziesz w naszej strefie ogrodowej.

Nie masz funduszy na meble? Nie ma problemu, postaw na meble z palet zrobione samodzielnie lub gotowe. Do tego kolorowe poduszki, lampki solarne i ... butelka wina! Odpoczywaj, należy ci się.

Lampiony i latarnie - klimatyczne oświetlenie balkonu

Podest drewniany - najmodniejsza podłoga

Meble z palet i poduszki do kompletu

Girlanda z lampek solarnych

Dzwonki wietrzne - kojące dźwięki na twoim balkonie

Stwórz swoją listę zakupów

Popularne artykuły o balkonach


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro