Korzystasz ze środowiska testowego Allegro. Tym samym akceptujesz zasady, które na nim obowiązują. Nie podawaj prawdziwych danych osobowych w formularzach.
 1. książka na lato

  Książka na lato

  polecamy sprawdzonych autorów i publikacje

 1. książka na lato
  undefined

  Książka na lato

  polecamy sprawdzonych autorów i publikacje

podziel się

Książka na wakacje

Czas urlopu to nie tylko moment oddechu od pracy, to także najlepsza okazja, by nadrobić książkowe zaległości! Czytanie książek ma same zalety; nie tylko poszerza zasób słownictwa, rozwija wyobraźnię i pomaga zdobywać wiedzę, ale przede wszystkim stymuluje mózg do pracy i pozwala na zachowanie jego świetnej kondycji przez długie lata.

Wolne chwile warto poświęcić na czytanie książek także ze względu na wysokie właściwości relaksacyjne tej aktywności. Zanurzenie się w świecie opowieści z pewnością pozwoli się wyciszyć i złapać dystans do dnia codziennego.

Przeczytaj ciekawe recenzje i polecenia książkowe

Popularne pozycje z prozy polskiej

Popularne pozycje z prozy zagranicznej

Popularne kryminały

Popularne książki fantastyczne

Popularne reportaże

Popularne romanse

Popularne biografie i wspomnienia

Najlepsze książki 2018 według plebiscytu lubimyczytac.pl

Zobacz nadchodzące premierowe wydawnictwa

Wybierz czytnik e-booków!

Czytniki e-booków mają mnóstwo zalet, a ich największą zaletą jest rozmiar! Nie musisz się martwić o to, że twoja ulubiona książka ma 1000 stron, a właśnie wydano kolejne jej tomy. Czytnik e-booków pomieści je wszystkie i wiele, wiele więcej. Zajmie bardzo mało miejsca w walizce, możesz go wziąć do bagażu podręcznego. Najlepsze czytniki mają również podświetlany ekran, co sprawi, że będziesz mógł czytać nawet w nienajlepszych warunkach oświetleniowych. Zakupioną książką możesz też podzielić się z rodziną lub znajomymi. Pomyśl także o aspekcie ekologicznym - jaka to ogromna oszczędność papieru!

Sprawdź najpopularniejsze e-booki


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro