Korzystasz ze środowiska testowego Allegro. Tym samym akceptujesz zasady, które na nim obowiązują. Nie podawaj prawdziwych danych osobowych w formularzach.
  1. trenuj w domu

    Trenuj w domu

podziel się

Jak trenować w domu?

Fundamentalną zasadą dla każdego rozpoczynającego swą przygodę z domowym treningiem jest zaopatrzenie się w sprzęt do ćwiczeń. Podstawowym wyposażeniem treningowym w domu powinny być hantelki i ciężarki. Przyda się również gumowa piłka, która pomoże nam w prawidłowym ułożeniu ciała. Do treningu obwodowego przyda nam się mata do ćwiczeń, na której wykonamy brzuszki, pompki lub skłony. Przydatnym akcesorium jest również ławeczka, na której wykonamy szereg ćwiczeń. Adekwatny będzie również zakup taśm i gum do rozciągania.

Sprawdź rady naszych trenerów!

Certyfikowany trener CrossFit Level 3. Od 2013 roku właściciel oraz główny trener afiliowanego klubu CrossFit Toruń. Autor tekstów dla CrossFit Journal. Ukończył m.in. Hurricane Heat 12H oraz Spartan Race Ultra. Sędziował również na europejskich zawodach CrossFit - French Throwdown.

Trener personalny z 10-letnim doświadczeniem. Ukończył liczne szkolenia o tematyce żywieniowo-treningowej m.in. w Madrycie, Wiedniu, Salvadorze. Wiecznie głodny wiedzy i szukania nowych rozwiązań, entuzjasta podróżowania.

Z motywacją!

Zobacz najlepsze słuchawki sportowe

Treningi na konkretną partię ciała

Ćwiczenia na plecy

Ćwiczenia na pośladki

Ćwiczenia na ręce

Ćwiczenia na brzuch

Ćwiczenia na nogi


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro