Korzystasz ze środowiska testowego Allegro. Tym samym akceptujesz zasady, które na nim obowiązują. Nie podawaj prawdziwych danych osobowych w formularzach.

Prezenty dla dziecka

Słodkości na Dzień Dziecka

Dzieci od 3 do 6 lat

Ubranka z bohaterami każdego malucha

SPRAWDŹ

Dzieci od 7 do 10 lat

Dzieci od 11 do 14 lat

Elektronika w prezencie

Dzieci od 14 lat

Przeczytaj o prezentach dla dziecka

Podaruj swojemu dziecku idealny prezent na Dzień Dziecka!

Jaki prezent kupić dziecku? To zależy od jego wieku oraz upodobań. W naszej ofercie pokazujemy wam zarówno hity sprzedażowe, jak i zabawki podzielone na kategorie wiekowe.

Prezent dla niemowlaka lub dwulatka musi być bezpieczny, estetyczny, a dodatkową jego zaletą będzie walor edukacyjny. Dla najmłodszych proponujemy więc maty edukacyjne, uspokajające, zabawki interaktywne.

Strasze dziecko w wieku przedszkolnym uwielbia zabawki kreatywne, a więc na pewno ucieszą je klocki. Maluch ma w sobie mnóstwo niespożytej energi, więc znakomitym pomysłem będą rowerki i inne pojazdy, a także zabawki do ogrodu.

Dzieci szkolne już zazwyczaj doskonale wiedzą, czego chcą. My natomiast wiemy, co jest obecnie modne. Gry planszowe, pistolety Nerf, konsole i gry na konsole - to prezenty, które ucieszą starsze dziecko.

W przypadku nastolatków możemy już pokusić się o zakup trochę droższej elektroniki. Więszkość dzieci w wieku nastoletnim marzy o własnym smartfonie lub tablecie. Konsola to również świetny pomysł na prezent, a jeżeli mamy więcej dzieci, może ona być prezentem wspólnym. Dron będzie wspaniałym gadżetem, który pozwoli dziecku odkrywać świat i oderwie je od ekranu komputera. Sprawdź też jakie klocki i książki będą odpowiednie dla nastolatków.

Książeczki dziecięce, literatura młodzieżowa oraz filmy i bajki będą prezentem trafionym w dziesiątkę dla każdego dziecka. Trzeba tylko dobrać je odpowiednio do wieku. Wybór jest ogromny, znajdź idealny prezent dla swojego dziecka!


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro