Korzystasz ze środowiska testowego Allegro. Tym samym akceptujesz zasady, które na nim obowiązują. Nie podawaj prawdziwych danych osobowych w formularzach.

Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Prezenty na Mikołajki

Prezent mikołajkowy dla domatorki i domatora

Prezenty dla podróżniczki i podróżnika

Prezent do buta dla elegantki i eleganta

Słodycze - zawsze mile widziany prezent mikołajkowy

Prezenty pod poduszkę dla dziewczynki

Prezenty pod poduszkę dla chłopca

Jaki powinien być idealny prezent na Mikołajki? Nieduży! W niektórych częściach Polski w zwyczaju jest zostawiać prezencik pod poduszką. W innych, na przykład w Wielkopolsce, mikołajkowy prezencik znajdujemy w bucie. Widok dzieci pastujących swoje buciki w oczekiwaniu na podarek jest naprawdę bezcenny.

Dzieciom warto wsunąć do bucika małą słodycz, taką jak lizaki i cukierki. Do słodkiej przekąski pasować będzie zestaw Lego. Dziewczynki ucieszą się również z gadżetów kucykami, z pamiętników lub zestawów do tworzenia biżuterii. Prezent na Mikołajki dla chłopca? Nic prostszego! Mały zestaw Lego Ninjago lub samochodziki Hot wheels ucieszą go niezmiernie i zmieszczą się do buta.

Idealny prezent mikołajkowy dla niej to oczywiście perfumy. Niewielkim gabarytowo i uroczym podarkiem będą też kolczyki lub bransoletka. On również ucieszy się z perfum i męskiej bizuterii, np. spinek do mankietów.

Prezent na mikołajki dla podróżnika? W zimie każdy z nas zaczyna marzyć o podróżach. Skorzystajmy z tych marzeń i wynieśmy je na nowy poziom. Kolorowe pokrowce na walizki, okładki na paszport, oryginalne zawieszki do bagażu wypełnią nadzieją spragnione słońca serca domowników.

Dla domatorów mamy mnóstwo ciepłych, przyjemnych i przydatnych prezentów. Z nami uda Ci się zadowolić w tym roku każdego i znaleźć najlepszy prezent na Mikołajki!

Sprawdź również prezent dla żony, prezent dla męża, prezent dla dziecka.

  1. prezent na Mikołajki

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro