Korzystasz ze środowiska testowego Allegro. Tym samym akceptujesz zasady, które na nim obowiązują. Nie podawaj prawdziwych danych osobowych w formularzach.

Prezenty na ślub

Nasz wybór - zobacz najmodniejsze prezenty na ślub

LOVE - gadżety z wyznaniem miłości

Prezent ślubny do kuchni i jadalni

Pościele, poduszki i ręczniki - idealny prezent ślubny

Modne AGD w prezencie ślubnym

Prezenty nietypowe - portrety, karykatury, zestawy dla dwojga

Współcześnie dość popularne jest wręczanie nowożeńcom pieniędzy w ramach prezentu ślubnego. Jednak wręczenie upominka wybranego własnoręcznie jest gestem pokazującym, że znamy parę młodą i wiemy, co może ich uradować. Miło jest móc powiedzieć po latach: "Dostaliśmy to w prezencie ślubnym". Co zatem kupić na ślub?

- gadżet z wyznaniem miłości to prezent, który będzie nowożeńcom przypominał o ich dniu. Najbardziej oryginalna będzie lampa z napisem LOVE, najbardziej przydatna -  pościel.

- jeżeli para lubi kuchnię japońską, piękny zestaw do sushi będzie idealnym prezentem. Bardziej uniwersalnym podarkiem będzie butelka dobrego wina i akcesoria do wina w komplecie.

- pościel jest prezentem bardzo praktycznym, ale też pięknym. Wybierz bawełnę satynową, która będzie dobrej jakości i miła w dotyku. Poduszki i ręczniki z haftami łączą w sobie cechy prezentu praktycznego i pamiątkowego.

- dla miłośników zdrowego trybu życia sprawdzi się blender kielichowy lub wyciskarka, a dla łasuchów fontanna czekoladowa oraz ekspres

- jeżeli nowożeńcy mają już wszystko, to trzeba będzie wykazać się większą inwencją. Mamy na to radę: portret lub karykatura. To na pewno zaskoczy młodą parę.

Szukasz większej ilości inspiracji? Zobacz również prezent na rocznicę ślubu.

  1. prezent na slub

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro